All In One Helmet kinnitatud valgus

All In One Helmet kinnitatud valgus

Allty 500 on mõeldud linna- ja maastikuratturitele, et täita paljusid rolle. See kasutab universaalset Garmini paigaldussüsteemi ja klambrid käepideme rihma kinnitamiseks sisse ja välja, samuti kiivri paigaldamist sekundites. Ühe valgusdioodiga, mis valgustab 500 lumeeni tegelikust valgust, on Allty 500 väga ökonoomne ...

Chat Now

Toote üksikasjad

4.jpg

Allty 500 on mõeldud linna- ja maastikuratturitele, et täita paljusid rolle. See kasutab universaalset Garmini paigaldussüsteemi ja klambrid käepideme rihma kinnitamiseks sisse ja välja, samuti kiivri paigaldamist sekundites.

2.jpg

Üksik LED, mis valgustab 500 valgust otsesest valgust, on Allty 500 väga soodsa hinnaga kõikides kiivrites, mis on paigaldatud kõigile töötajatele. Ilma välise patareideta on valgus väga väike ja kaalub vaid 74g. Esiklaas kasutab väljundiks ühe XP-L valgusdioodi ja soojuse hajumise ruutu ala on väga suur, mis asub LED-i peal.

3.jpg

Pärast paigaldamist võib kiivri kinnitus olla seal, kus see on olemas, ja valgust saab mõne sekundi jooksul sisse ja välja lülitada. Me oleme hoolikalt kalibreerinud oma toodangu vs termotuumasünteesi suutlikkust ja Allty 500 ei satu tõenäoliselt ülekuumenemise tagajärjel mingisuguse tõrke tekitamise probleemiks. Seadmes on sisse ehitatud mitu kaitseahelat, mis takistab ülelaadimist, üleliigset tühjenemist, ülekuumenemist ja lühist. Võimalik, et mikro-USB-i abil on võimalik laadida ja laadida.


Hot Tags: kõik ühes kiiver valgusti, USAst, pood, odav, odav, parim, vastupidav, kvaliteet, madal hind
Seonduvad tooted

Küsitlus