Super Bright Urban Bike Tail Light

Super Bright Urban Bike Tail Light

Üks meie viimane täiendus saba valguse joon. Seemee 20 on superhellne linnaratta tagatuli, mis on mõeldud kergekaaluks ja mugavaks kasutamiseks. Red COB LED toodab maksimaalse võimsusega 20 lumenit. See on palju nähtav linna tänavatel saba valguse 180-kraadise nähtavuse ....

Chat Now

Toote üksikasjad

Üks meie viimane täiendus saba valguse joon. Seemee 20 on superhellne linnaratta tagatuli, mis on mõeldud kergekaaluks ja mugavaks kasutamiseks.

3.jpg

Red COB LED toodab maksimaalse võimsusega 20 lumenit. See on palju nähtav linna tänavatel 180-kraadise nähtavusega saba valgusega. Seemee 20 paigaldusalus on üles ehitatud kaldnurga all, nii et kui see on paigaldatud istmepostile, on tagatuled otseselt horisontaalsuunas pööratud, nii et ükski valguse valgus ei laseks maapinnale.

2.jpg

Seemee 20 kaalub vaid 17 g, veekindel ja USB-laetav. Selle sisseehitatud liitiumpolümeeraku aku suudab säilitada konstantse režiimi maksimaalse võimsusega umbes poolteist tundi. 2 välgurežiimi pikkusega kaks korda. Seemee 20 taillight on mõeldud väikeseks, kergeks ja majanduslikuks, sobib ideaalselt õpilastele, teismelistele ja lastele.

4.jpg

Seemee 20 standardvarustuses on silikoonist O-rõngas monteerimiseks ja Micro-USB laadimiskaabel.


Hot Tags: super hele linna bike tail light, USA, kauplus, odav, allahindlus, parim, vastupidav, kvaliteet, madal hind
Seonduvad tooted

Küsitlus